healthy couple love laptop

З турботою про жінку

У нашому центрі ми запускаємо цикл занять для жінок з відновлення після пологів і жінок в особливо «ніжному» періоді їхнього життя, коли з віком потрібно подбати про здоров'я та підтримку тонусу м'язів тазового дна.

М'язи тазового дна відіграють важливу роль у підтримці нормального положення органів малого тазу, крім того, вони беруть участь у регулюванні внутрішньочеревного тиску, контролюють роботу сечового міхура. У повсякденному житті ми не часто навантажуємо ці м'язи і це призводить до різних негативних наслідків нашого здоров'я.

Навіщо потрібно зміцнювати м'язи тазового дна?

Одним із неприємних наслідків зниження та втрати тонусу м'язів тазового дна є нетримання. Особливо часто такі моменти виникають у жінок. Це пов'язано з віковими змінами або іншими стресовими для організму подіями. Часто еластичність м'язів тазового дна зменшується після народження малюка, коли організму потрібен деякий час для відновлення або коли відбуваються вікові зміни.

two babies and woman sitting on sofa while holding baby and watching on tablet

Для профілактики небажаних наслідків зниження тонусу цих м'язів ми пропонуємо включити комплекс вправ до своєї щоденної гімнастики, що сприяє зміцненню м'язів тазу. У Регіональному Центрі Хребта та Суглобів ми допоможемо вам навчитися правильно дозувати навантаження та запобігти негативним змінам, зберегти рухливість та здоров'я.