Рефлексотерапія

Одна з найдавніших форм фізіотерапії - це рефлексотерапія (голковколювання, акупунктура), система контактного впливу на організм. Наслідком такого впливу стає розслаблення мускулатури, усунення м'язових затисків, полегшення або повне усунення болю.

За допомогою спеціальних акупунктурних голок лікар стимулює нервові закінчення пацієнта, відстежуючи його реакцію і проводячи лікування. У більшості випадків процедура не просто безболісна, але і викликає у пацієнта розслабленість, знімає хворобливі явища і тривожність.

Ще одна процедура, що практикується в нашому Центрі - вакуумні банки. Популярна в минулому сторіччі - зараз вона багатьом здається «бабусиним засобом», частиною домашньої медицини, що допомагає при застуді.

Це помилка, пов'язана з тим що вдома банки ставилися просто «на спину». Без правильної підготовки і знань анатомії і фізіології - в найкращому випадку це було нешкідливо. У той же час правильна постановка вакуумних банок може бути чудовим засобом у терапії м'язових болів, невралгій, радикуліту.

У РЦПС ми ставимося до фізіопроцедур з усією необхідною обережністю і високим рівнем медичних знань. Рефлексотерапія, вакуумні банки та інші види фізіотерапії - всі ці процедури виконуються досвідченим фахівцем з вищою освітою і чудовою кваліфікацією. Тому всі процедури проходять безболісно і з максимальним лікувальним ефектом.

Лікар-рефлексотерапевт здійснює голкотерапію

Застосування вакуумних банок