Тракція (витяжка) хребта

Наш хребет - надзвичайно складний орган, що виконує в організмі безліч функцій. Одна з найважливіших функцій хребта - підтримувати наше тіло в вертикальному стані, гнутися, амортизувати вібрації, що виникають під час руху.

Ця спроможність існує завдяки тому що хребет - не монолітна конструкція, а набір хребців з прокладкою з еластичного хряща. Хребет оточують і скріплюють м'язи, які дозволяють нам гнутися і витримувати навантаження.

Але здатність до навантажень має межі. М'язи слабшають, хрящі втрачають еластичність. Причин може бути безліч - вік, сидяча робота, гіподинамія, мікротравми. Саме тому так важливі тренування м'язового каркаса під проводом реабілітолога.

Але бувають випадки коли еластичність хребта так падає, що виникає хронічна проблема - компресія хребта. Саме в цих випадках пацієнту призначають тракцию - тобто нетравматичні розтягнення хребта, зниження компресії.

У нас в Центрі ця процедура відбувається максимально нетравматичними і дбайливо, завдяки апарату підводного тракції і допомоги фахівця.

Пацієнтка в тракційної ванні

Схема роботи апарату тракції